Home / Pirkimo taisyklės

Pirkimo taisyklės

Duomenų apie užsakomą prekę pateikimas

norėdami užtikrinti nepriekaištingą prekių kokybę ir tinkamumą Jums, būtinai nurodykite užsakymų svetainėje majadna.lt iš Jūsų prašomus duomenis. Paprastai mums reikalinga informacija apie Jūsų apimtis, dydžius ir ūgius, tik tada tiksliai pasiūsime būtent Jums! :) Jei kils neaiškumų, laukite iš mūsų skambučio ;)

Susisieksime su Jumis

susisieksime ir pranešime apie užsakymo vykdymo laiką, o galbūt pasiūlysime Jums gražesnę ir malonesnę alternatyvą su kitokiomis detalėmis ar spalvomis :) Mums labai svarbu, kad mūsų gaminys Jums būtų kuo malonesnis ir unikalesnis :) Apmokėti už prekes paprašysime, tik aptarę visas detales su Jumis ir prieš pradedant jį gaminti.

Naujų prekių grąžinimas

Jei gavote prekę ir dėl jos apsigalvojote, galite grąžinti ją per 14d. Prekė turi būti grąžinta nenaudota, su visomis etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Jei prekė grąžinama kitokios išvaizdos, nei buvo išsiųsta, ji atgal nebus priimta.

Mes pasiliekame įstatymu įformintą teisę nekeisti ar nepriimti atgal geros kokybės pagal asmeninį užsakymą pagamintų gaminių, nes kiekvienas gaminys yra pritaikomas būtent pagal Jūsų norus ir specialiai Jums. Bet jei nuspręsime prekę priimti, kiekvienai grąžinamai prekei pasiliekame teisę taikyti fiksuotą 5 EUR mokestį. Kuris bus nuskaičiuotas nuo grąžinamos pinigų sumos. Supraskite, tai labai maža dalis to laiko, kurį skyrėme Jūsų užsakytos prekės gaminimui.

Grąžinamos prekės siunčiamos kliento sąskaita. Siuntinys privalo būti registruotas ir turėti sekimo numerį, tik tada būsite tiek Jūs, tiek mes tikri, kad prekė grąžinta ir nepasimetė. Dėl kitokių prekės grąžinimo būdų, prašome susisiekti su mumis.

Gražinimai galimi tik po atskiro mūsų patvirtinimo.

Sugadintos prekės ir jų grąžinimas

Jei gavote sugadintą arba ne jums skirtą siuntinį, maloniai prašome susisiekti su mumis kaip įmanoma greičiau po siuntos gavimo. Pakeisime netinkamas prekes arba grąžinsime pinigus. Taip pat padengsime ir siuntimo bei pakavimo išlaidas.

Informacijos grąžinamoms prekėms pateikimas

Rašydami dėl grąžinimo, pridėkite užsakymo numerį ir grąžinamos prekės pavadinimą. Jūsų labui rekomenduojame grąžinti prekę per patikimą siuntėją – „Majadna“ neatsako už pasimetusius grąžinimus.