Apie Mus

Ar esi virtuvės mylėtojas? O gal patinka puošti namus?

Tuomet susidraugaukime! Majadna stilingos rankų darbo prijuostės, papuošimai ir siuviniai Jūsų akims! 🙂 Esu entuziastė, kuri myli namus ir jaukumą. Savo idėjas noriu pasiūlyti ir tau arba padėti įgyvendinti tavąsias.

Esu atvira visiems Jūsų pasiūlymams ir idėjoms. Rašykite, teiraukitės ir kartu sukursime ką nors gražaus.

Mūsų produktai

Majadna Prijuostes
Siuvame stilingas prijuostes ne tik moterims bet ir visai šeimai. Naudojame tik natūralius ir kokybiškus audinius. Jeigu nerandate sau patinkančios prijuostės mūsų parduotuvėje, rašykite ir mes pasiūsime pagal jūsų pageidavimus.

 

Majadna Vaikams
Siuvame įvairius seilinukus, kaklaskares, kepurėles , šalikėlius ir movas jūsų mažiausiems. Siūlome įvairius komplektus vaikučiams. Jei neradote sau tinkamo, susisiekite su mumis, pasiųsime pagal jūsų individualius pageidavimus.

 

Majadna Namams
Siuvame įvairius, nuotaikingus ir žaismingus daiktus jūsų namams. Mūsų pagalvėlės suteiks jaukumo ir žaismingumo jūsų svetainei.  Išskirtinės pagalvėlės su išsiuvinėtu užrašu suteiks šilumos, kad į namus visada būtų malonu sugrįžti, o jaukios daiktadėžės padės namuose palaikyti tvarką.

 

Majadna Aksesuarai ir Laisvalaikis
Siuvame kosmetines, penalines ir kitokius daiktelius jūsų kasdienybei palengvinti. Kad viskas būtų po ranka. Siuvinejame įvairius linksmus posakius. Jei nerandate sau tinkamo, susisiekite su mumis, išsiuvinėsime jums patinkantį.

Mūsų siūlomos paslaugos

nuoma jūsų šventei

Nuomojame ir siuvame linines servetėles, stalo takelius, gipiūrines staltieses jūsų šventėms. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gražios jūsų šventės kūrimo. Sužinokite daugiau…

Siuvinejimas

Siuvinėjame įvairius užrašus, vardus, asmenines žinutes, įmonių emblemas ant mūsų siuvamų gaminių. Taip pat teikiame siuvinėjimo paslaugą ir siuvinėjame ant jūsų įvairių daiktų. Sužinokite Daugiau…

Mums Svarbiausia

Aukšta kokybė

Aukšta gaminių kokybė – tai pagrindinė mūsų užduotis. Renkamės tik kokybiškas medžiagas ir priedus. Visi gaminiai siuvami individualiai su meile, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Grazios-prijuostes
Laimingi klientai

Labai geras jausmas žinoti, kad mūsų klientai laimingi! Visada padėsime išsirinkti pačius geriausius produktus, atsakysime į iškilusius klausimus. Džiaugiamės sulaukdami gerų atsiliepimų ir visada laukiame sugrįštant.

Linines-serveteles
Unikalumas

Siekiame, kad mūsų gaminiai būtų originalūs, stilingi ir praktiški. Siuvame su meile, kad mūsų daiktai skleistų jaukumą ir šilumą jūsų namuose.